YENİ NESİL KUANTUM ENERJİ DENGELEME TEKNOLOJİSİNİN ZİRVESİ: QUEST 9

Her Danışanın Kendine Özel Bir Dengelenmeye İhtiyacı Vardır

Pek çok insan, daha iyi hissetme arayışı içinde, er ya da geç klasik yöntemlerin yüksek duvarlı sınırlarıyla karşı karşıya kalır. Hatta bütün dünyadaki danışanların yüzde 70'ten fazlası, hiçbir çözümü bulunmayan rahatsızlıklardan çekmektedir.

Kendi hayatınıza baktığınızda da, zaman zaman ve hiç sebepsiz ortaya çıkıp, hayat kalitenizi düşüren rahatsızlıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Çok çeşitli sebeplerden kaynaklanabilen ve çoğu zaman klasik yöntemleri çaresiz bırakan kronik rahatsızlıklar, hayatınızdan günler, aylar, hatta yıllar çalmış olabilir.

Her danışanın kendine özel bir dengelenmeye ihtiyacı vardır. Çünkü her insan değişik titreşim frekansına sahiptir. Tıpkı insanların kan örneklerinin, DNA'larının ve parmak izlerinin benzersiz olmaları gibi. Bu nedenle de her rahatsızlığın farklı bir hikayesi vardır.

Evrendeki her şeyin özü enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. Enerji sürekli titreşerek bir salınım oluşturur. Her cismin, her maddenin, her bedenin ve organın, kısacası tüm sistemin bir frekansı vardır. İnsan da üçlü bir bütünden oluşur; değişik titreşim frekanslarından oluşan Beden, Zihin ve Ruh. Tüm fiziksel ve ruhsal dengesizlikler önce kişinin enerji sisteminde başlar. Eğer bir şekilde bu hücrelere doğru titreşimleri geri gönderebilirsek, ki bu Kuantum Enerji Dengeleme cihazları ile mümkündür, böylece vücudun kendini dengelemesini sağlarız.

Dengeli bir yaşam için geleneksel doğal enerji ilkeleriyle yüksek teknolojiyi birleştiren Yeni Nesil Kuantum Enerji Dengeleme cihazı QUEST 9 ile yepyeni bir bütüncül dengelenme teknolojisi…

Çok değerli bilim adamları tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş kuantum enerji dengeleme sistemi; kuantum fiziğinin enerji bilgilerine ve mekaniklerine dayanmaktadır ve tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle atomik düzeye inerek ve bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyararak, hem fiziksel, hem zihinsel ve hem de ruhsal enerji bedenimizin dengelenmesine yardımcı olur.

Titreşim veya Enerji dengeleme, hücresel ve atomik düzeyde fiziksel, zihinsel ve ruhsal bedenin kendi titreşim frekanslarını düzene koyarak çalışır ve böylece vücuttaki blokajların ortadan kaldırılmasına yardımcı olarak, vücut sisteminin enerji akışının düzenli hale gelmesine yardımcı olur.

Bu amaçla hizmete giren BioRec, olmamız gereken doğal durumumuza tekrar kavuşabilmemiz için, fiziksel, mental, duygusal ve ruhsal stres faktörlerinin etkilerini azaltarak ve titreşimsel frekansımızı dengeleyip, yükselterek, olmamız gereken fiziksel, zihinsel ve ruhsal denge seviyesine çıkmamıza yardımcı olur..

Yeni Nesil Kuantum Enerji Dengeleme Cihazı QUEST 9 ‘ın genel olarak faydalı olduğu alanlar :

 • Enerji bedeninizin zayıf düşmüş enerjisinin canlanmasına yardımcı olması
 • Dokularınızın enerji akışına yardımcı olması
 • Enerji bedeninizin manyetik alanlarını dengelemeye yardımcı olması
 • İçsel gücünüzü harekete geçirmeye yardımcı olması
 • Enerji bedeni arındırmaya yardımcı olması
 • Meridyenlerinizdeki enerji blokajlarını açmaya yardımcı olması
 • Enerji merkezleriniz çakralarınızı dengelemeye yardımcı olması
 • Auranızı parazit enerjilerden temizlemeye yardımcı olması
 • Enerjetik düzeyde dengelenmeye yardımcı olması
 • Enerji bedeninizdeki tıkanmış enerjileri serbest bırakmaya yardımcı olması
 • Doğal yaşam enerjinizi (Chi) canlandırmasına yardımcı olması
 • Enerji bedeninizin titreşimsel frekansını yükseltilmesine yardımcı olması

Özetle, dengeli ve zinde bir yaşam için bütünsel olarak arınmak ve titreşimsel frekansınızı dengelemek ve yükseltilmesine yardımcı olmak ileri teknoloji ürünleri Yeni Nesil Kuantum Enerji Dengeleme cihazlarıyla mümkün olabilmektedir.

QUEST 9 Enerji Dengeleme Cihazının Ardındaki Teknoloji Nedir?

QUEST 9 Enerji Dengeleme Sisteminin doğruluğu ve güvenilirliği, on yıllardır yürütülen araştırmalara dayanmaktadır. Bilim bize vücudun aslında elektrik enerjisiyle işlediğini göstermiştir, bu sayede vücuttaki elektriksel tepki, empedans, amper, voltaj, kapasite ve endüktansa verdiği tepkiler ile vücudun on altı elektriksel parametre ölçüsü aracılığıyla ölçülebilir. QUEST 9 enerji dengeleme sistemini eşsiz kılan budur.

Maddelerin trivektör rezonans frekansları (voltaj, amperaj ve direnç ilişkisinin matematiksel bir hesaplaması), danışanınızın tri-vektör rezonans frekansları ile karşılaştırılır. Özetle, Kuantum Bilimi, Geleneksel/Klasik Enerji Dengeleme ile bir araya gelerek Kuantum Enerji Dengeleme oluşturmuştur.

>>>
QUEST 9 Kuantum Enerji Dengeleme Nedir?

Son derece hassas olan devrim niteliğindeki bilgisayar tabanlı bir enerji dengeleme sistemidir. Danışanın vücudundaki stres faktörlerini tespit etmek için, 65.000.000 bit üzerinde biyo-enerjetik veriyi, danışanın vücudundaki stres faktörlerini tespit etmeye yardımcı olmak için yaklaşık iki dakika içinde hesaplayabilir. QUEST 9 Kuantum Enerji Dengeleme Sistemi tarafından sunulan 3500'den fazla enerji modalitesi vardır. Bu sistem sizi neyin strese soktuğu konusunda çok hızlı bir fikir verir. Vücudunuzda ve çevrenizde sizi neyin etkilediğini çok hızlı bir şekilde görme becerisine sahiptir. Vücudun biyo-enerji dengesini ve strese karşı gösterdiği tepkisini ölçerek mümkün olan en iyi biyo-enerjetik analizde bulunur. Aşırı stres, rahatsızlığa neden olan etkenlerden biridir ve QUEST 9 KUANTUM ENERJİ DENGELEME, rahatsızlık yaratabilecek stresörleri dengeler ve azaltır.

>>>
QUEST 9 Cihazı Ne Anlama Gelir?

QUEST 9, Bilimsel Bilinç Arayüzü İşletim Sistemi anlamına gelir. Biyolojik hızı saniyenin 1/2000'ine eşit binlerce maddeye verilen elektrofizyolojik tepki olarak tanımlanan Xrroid, vücudunuzun tepki derecesini kaydeder.

>>>
QUEST 9 Enerji Dengeleme Cihazı Nasıl Çalışır?

Kuantum Enerji Dengelemenin neler yapabileceğini gerçekten anlamanın en kolay yolu, stres ve stres faktörleri (doğuştan sahip olduğumuz veya daha sonradan başımıza gelebilecek çevreden vücudumuza girebilecek ve rahatsızlığa neden olabilecek her şey) açısından düşünmektir.

Kuantum Enerji Dengeleme tamamen invaziv değildir. Yaklaşık iki dakikalık hızlı bir enerji testi yapılır ve sonuçları bilgisayar yazılımına aktarılır. Bu terapiste, o anda vücutta en etkin olan enerji ve stres durumu hakkında bilgi sağlar.

Test sonuçları toplandıktan sonra veriler, potansiyel ihtiyaçlarınızı anlamanızı sağlar. Vücudunuzun toparlanma, dengelenme becerisini sınırlayan temel nedenler olabilecek stres faktörlerini ortaya çıkarabilir. Sonrasında, stres faktörlerini enerjetik olarak düzeltmenize ve azaltmanıza yardımcı olmak için Kuantum Enerji Dengeleme uygulanabilir.

QUEST 9 ENERJİ DENGELEME CİHAZI:

Rezonans : Tarama sırasında QUEST 9 enerji dengeleme cihazı, herbiri 1/100 saniye boyunca binlerce enerjetik sinyalle rezonansa girer ve vücudun ilgili enerjetik sinyallere tepki derecesini kaydeder. Bu tür hızlı testler, Xrroid işlemi olarak bilinir.

Ölçümler : QUEST 9 enerji dengeleme cihazı, voltaj ve akım potansiyelinin yanı sıra cilt direncini de ölçer. Transkütanöz cilt direncini ölçmek için vücuda tıbbi açıdan güvenli, değişken bir mikro-akım uygulanır. Voltaj, amper ve direnç değişkenlikleri, Xrroid sonucunu belirleyen reaktivite profillerini gösterir.

Karşılaştırır : QUEST 9 enerji dengeleme cihazı, vücudun tri-vektör rezonans frekansları (voltaj, amper ve direnç ile ilgili karmaşık bir matematiksel hesaplama) ile veri tabanımızda depolanan bileşenlere ait 10.000'den fazla enerji sinyalini karşılaştırır.

Geri bildirim sağlar : QUEST 9 enerji dengeleme cihazı danışana,yönlendirilmiş Xrroid otomatik odaklamalı GSR (Galvanik Cilt Direnci) sinyaliyle geri bildirim sağlar. Bu, elektro potansiyeli ve GSR direncini ölçmek için bir çeşit değişken, mikro-akımlı EDS yüklemesine imkan verir. Stres ve ağrı yönetimi için rahatlama kolayca uygulanır.

>>>
QUEST 9 Enerji Dengeleme Cihazı Neyi Tarar?

QUEST 9 enerji dengeleme cihazı tarafından sağlanan bilgiler temel olarak bize bir kişinin vücudunun enerjisel durumunu ve vücudun kendi enerjisini kendi kendini dengelemek ve uyumlaştırmak için odaklandığı yönünü anlatır. Yani basit bir ifadeyle, vücudunuzun zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal ile ilgili olarak nasıl dengelenmesi gerektiğini size söyler.

>>>
QUEST 9 Enerji Dengeleme Cihazı Nasıl Yardımcı Olabilir?

Aslında, bir ölçüm aracından daha fazlasıdır. Birçok şekilde kullanılabilir. Örneğin, vücudun frekanslarını ölçtükten sonra yıkıcı dalga örüntülerini dengelemek veya etkisiz hale getirmek için kendi frekanslarını geri-besleyebilir. Bazı durumlarda frekans eklerken, bazılarında da vücudun kendi rezonans frekanslarını geliştirmek veya buna karşı koymak için tersine çevirir.

QUEST 9 enerji dengeleme cihazı, vücudun sadece olumsuz yönlerini değil, aynı zamanda olumlu yönlerini de gösterir.

>>>
QUEST 9 Kuantum Enerji Dengeleme Cihazı Nasıl Başlatılıyor?

Bu cihaz bilgisayarlı bir sistem olup, vücuda hücresel düzeyde elektromanyetik sinyaller gönderen sensörlere sahip rahat bir baş elektrot bandı, el bileği ve ayak bileği elektrot bantları ile danışana bağlanır. Çok konforlu ve güvenlidir. Biyolojik düzeylerde ayarlandığı ve yan etkisi olmadığı için danışan hiçbir şey hissetmez. Rahatlatır, stresi azaltır ve vücudu dengeler. Aslında çoğu kişi henüz ilk seanslarından sonra bile kendini iyi hisseder.

>>>
Neden Bir QUEST 9 Enerji Dengeleme Cihazı Satın Almalısınız?

Vücudun Dengelenmesi üzerine çalışan profesyoneller, konforlu ve rahatlatıcı invaziv olmayan bir işlemle neredeyse anında bilgi sağlama becerisi sayesinde, danışanların stresini sofistike ve hassas bir şekilde ele alabilir. Kuantum Enerji Dengeleme stres, ağrı yönetimi, beyin dalgasının eğitilmesi ve kasları yeniden canlandırılması ve eğitilmesi için rahatlama yoluyla dengelenmesi konusunda gelecekte önemli bir rol oynayacağına dair umut vaat ediyor. QUEST 9 Enerji Dengeleme Cihazı bu konuda ideal bir çözüm ortağınız...

>>>
Uygulamalarınızda Danışanlarınıza QUEST 9 Kuantum Enerji Dengeleme Çözümü Sunmanın Yararları Nelerdir?
 • Tamamen invaziv olmayan, sadece el bileklerine, ayak bileklerine ve alına takılan beş rahat elektrot bandı gerektirir.
 • Sistemdeki öğelerin 10.000'den fazla enerji sinyalini ölçer, karşılaştırır ve geri bildirim sağlar, ayrıca kullanıcı hatasını, kişisel önyargıları veya makine arızalarını önleyen güvenlik alarmları bulunur.
 • Taranan vücut ile vücudun stresinin 3 boyutlu bir perspektifini sunan 10.000'in üzerinde öğenin bulunduğu veri tabanı arasında tri-vektör ilişkisi kurar.
 • Nano saniyede biyo-tepkiler için vücut ile kalibrasyon sağlar. QUEST 9, vücudunuzun stres reaksiyonlarını her saniye izler.
 • Dahili Otomatik Odaklı Sibernetik Döngüsü vardır, yani güvenlidir.
 • Saatler veya günler sonra değil, dakikalar içinde geri-bildirim sağlar.
 • Taşınabilir ve neredeyse her yerde kullanılabilir - evde bir danışanı arayabilir, evinde ziyaret edebilir, görüntülemek veya sergilemek için kolayca kurabilirsiniz.
 • Parmaklarınızın ucundaki kapsamlı stres ve ağrı yönetimi merkezi sayesinde, her bir danışandan daha fazla şey öğrenerek kendi becerilerinizi geliştirirsiniz.
 • QUEST 9 kütüphane sisteminde bulunan çok sayıda araştırma verisi ve eğitim, danışanlarınız için en uygun geri bildirimi bulmanızı sağlayacak ipuçları ve referans noktaları sunar.
>>>
QUEST 9 Enerji Dengeleme Cihazından Kimler Yararlanabilir?

Yediden yetmişe herkes faydalanabilir.

Bebekler dahil her yaştan insana güvenle uygulanabilir. Sadece insanlar değil, hayvanlar (küçük baş hayvanlar, büyükbaş hayvanlar, atlar, evcil hayvanlar vb), mekanlar (ev, işyeri vb.), araziler (bahçeler, tarım alanları vb) üzerinde de etkili. Kalp Pili olan kişiler hariç herkese güvenle uygulanmakta.

>>>
QUEST 9 Enerji Dengeleme Cihazını Bu Kadar Özel Kılan Nedir?

Alanındaki daha eski öncülerine ait çalışmalardan yola çıkarak, tüm konsepti yeni seviyelere taşımıştır. İlk olarak, bu bir noktasal prob (point probe) cihazı değildir. Buna ek olarak cihaz, ölçebileceği, uyumlu hale getirebileceği ve dengeleyebileceği modalitelerin çeşitliliğini büyük ölçüde arttıran çoklu temas noktaları kullanır.

Daha çok koşulun ölçülüp eklenmesiyle sürekli olarak genişleyen veri tabanının yanı sıra enerji bozukluklarını kontrol eder. Ayrıca duyguların sizin için sorun yaratmaya devam etme derecesini ölçer.

Kısaca QUEST 9 Enerji Dengeleme sisteminin, türünün diğer cihazlarından daha gelişmiş olduğu inkar edilemez. Daha fazla teknik bilgi isteyenler için, Kuantumun doğruluğu, biyo-enerji ve biyo-yanıt alanında yürütülen 25 yılı aşkın bir araştırmaya dayanan Biyo-Rezonans sistemidir. Vücut  bize aslında elektrik enerjisiyle işlediğini göstermiştir, bu sayede vücuttaki elektriksel tepki, empedans, amper, voltaj, kapasitans ve frekansa verdiği yanıtlar aracılığıyla ölçülebilir. Cihaz, vücudun basit dirençlerinin ötesinde 16 standart elektrik parametresini ölçer. QUEST 9 enerji dengeleme sistemini eşsiz kılan budur, çünkü standart nokta ve prob cihazları (point probe) sadece direnci ölçer.

Öğelerin tri-vektör rezonans frekansları (voltaj, amper ve direnç ilişkisinin matematiksel bir hesaplaması), danışanın tri-vektör frekansları ile karşılaştırılır. Bu, mümkün olan en iyi biyo-enerjetik analiz ile sonuçlanır.

>>>
Sadece Merak Ediyorum, QUEST 9 Enerji Dengeleme Cihazı Vücudumu Nasıl Yeniden Canlandırıyor ve Harekete Geçiriyor?

Temel olarak, QUEST 9 enerji dengeleme seansı sırasında vücudun rezonans modelini ölçer ve önceki ölçümden (bir saniyeden daha kısa süre önce) itibaren geçen sürede ne gibi faydaların ortaya çıktığını belirler. Herhangi bir gelişme olmaması halinde, giriş rezonansı değiştirilir. Gerektiği şekilde yardımcı olduğu ve değiştirdiği sürece her yararlı ayarı devam ettirir.

>>>
QUEST 9 Kuantum Enerji Dengeleme Cihazıyla Enerji Taraması Yapılırken İdrar veya Kan Alınır mı?

Hayır, enerji taraması vücuttaki frekansların ölçümü şeklinde yapılır. Bu cihaz bilgisayarlı bir sistem olup, vücuda hücresel düzeyde elektromanyetik sinyaller gönderen sensörlere sahip rahat bir baş elektrot bandı, el bileği ve ayak bileği elektrot bantları ile hastaya bağlanır. Çok konforlu ve güvenlidir. Biyolojik düzeylerde ayarlandığı ve yan etkisi olmadığı için müşteri hiçbir şey hissetmez. Rahatlatır, stresi azaltır ve vücudu dengeler. Aslında çoğu danışan henüz ilk seanslarından sonra bile kendini iyi hisseder.

>>>
QUEST 9 Enerji Dengeleme Cihazında Çiçek Frekanslarından da faydalanılıyor mu?

Evet, çiçek esanslarının frekans kodları da cihaz üzerinde kayıtlıdır. Çoğunlukla duygu dengeleme çalışmalarında kullanılmaktadır. Çiçek esansları çok güçlüdür ve insan bedeni üzerinde de kullanıldığında çok etkili sonuçlar alınmaktadır. Bu cihaz hangi esansların o an için sizin frekanslarınız ile örtüştüğünü, rezonansa girdiğini saptıyor ve önerilerde bulunuyor. Doğada herşey mevcut. Kesinlikle hafife almamalıyız. Çiçeklerin esansları kadar görüntüsü de bir o kadar etkilidir insanda. Herbir çiçeğin geometrik yapısı ve renkleri kendine özgüdür ve sahip olduğu tüm bilgiyi de temsil eder. Yani başka bir ifadeyle size o an önerilen çiçek esansını frekans yoluyla almak yerine sadece o çiçeğe bakmak da çok etkili bir yöntemdir. Tüm diğer çiçeklere kıyasla gül esansı en yüksek frekansa sahiptir. (320 MHz.)

>>>