YASAL BİLGİLENDİRME

Merkezimizde tarafımızca sürdürülen hiç bir faaliyet TEŞHİS, TANI ve/veya TEDAVİ amacı taşımamaktadır.

Bu sitedeki bilgiler belirli bir hastalık veya tedavi protokolü taşımamaktadır; doktorunuz ile yapacağınız konsültasyonun yerini tutmaz. Bir hastalığın teşhisi veya tedavisi sadece doktorunuz tarafından yapılabilinir.

Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir.

Yeni Nesil Kuantum Biofeedback Cihazı QUEST 9 tıbbi bir cihaz değildir; tanı, teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Sistem, stres kaynaklarına verdiği çok hassas elektriksel reaksiyonları ölçümlemek üzere kalibre edilmiştir.

Yeni Nesil Kuantum Biofeedback Cihazı QUEST 9, kişilerin manyetik titreşimlerini ölçmek sureti ile stres nedenli muhtemel dengesizlikler hakkında bilgi verir, blokajların kaldırılmasına ve vücut enerji akışının dengelenmesine yardımcı olur.

Yeni Nesil Kuantum Biofeedback Cihazı QUEST 9'nın, stres kaynaklarının azaltılmasına yardımcı olunması dışında bir kullanımı yoktur.

Cihazı kullanan uygulayıcının yaptıkları doğrudan teşhise veya bir hastalığın tedavisine yönelik değildir. Bir tıp doktorunun tedavisinin yerine kesinlikle geçmez.

Sağlık problemleriniz için her zaman doktorunuzun tavsiyesine uymalısınız.

QUEST 9 Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) Cihazı Ne Yapmıyor?

QUEST 9 KUANTUM BIOFEEDBACK (BİYO-GERİ BİLDİRİM), hastalığa sadece doktorlar teşhis koyabildiği için, hastalıkları değil, yalnızca eğilimleri tespit eder ve tarar. QUEST 9, vücudunuzun enerji durumunu ve vücudun enerjisinin hangi yöne odakladığını gösterir. Ne QUEST 9 KUANTUM BIOFEEDBACK (BİYO-GERİ BİLDİRİM) ne de terapistler teşhis koyabilir, bunu sadece eğitimli ve lisanslı bir doktor yapabilir. Ancak cihaz, sağlık sorunlarının değerlendirilmesi, analiz edilmesi, ayrıca stresin azaltılması ve vücudun canlandırılıp uyumlu hale getirilmesi için son derece yararlıdır. Cihaz, hastalıkları sihirli bir şekilde iyileştirmez. Hastalıkları yalnızca doktorlar iyileştirebilir. Aslında QUEST 9 Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim), etkili bir stres azaltıcı ve güçlü bir önleyici araçtır. Vücudunuzun sağlığını geliştirmek için güvenli, hassas, invaziv olmayan doğal bir araçtır.

>>>