SSS

Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) Nedir?

Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim), insanların kendi vücutlarındaki sinyalleri kullanarak sağlıklarını iyileştirmek için eğitildiği bir tekniğidir. Biyolojik hızlarda (bilgisayar hızında) vücut ile etkileşime geçen ve gelişmekte olan bir teknolojidir. Günler ve haftalar yerine dakikalar içinde sonuç verir. QUEST 9 sistemi ile çok daha kolay uygulanan Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim), şu anda mevcut olan en güçlü enerji biofeedback (biyo-geri bildirim) sistemi olup, stres ve ağrı dengelenmesinde müdahalesiz ve ilaçsız rahatlama sağlayan bir tekniğin yolunu açmaktadır.

Basitçe açıklamak gerekirse bu, sağlığın birçok alanında, elektrik sinyallerine bir dakika içinde verilen fizyolojik tepkiyi ölçen ve hastaya geri bildirimde bulunan yaygın bir teknolojidir. Sıkça görülen örneklerinden biri, doktorun göğsünüze kablolar bağladığı ve kalp atışlarını ekranda izlediği EKG, yani elektrokardiyogramdır. Bu, biofeedback (biyo-geri bildirim)'in spesifik bir kardiyak uygulama şeklidir.

Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim), zihinsel ve duygusal frekansları ölçmek ve danışanın sağlığını etkileyen endişelenme eğilimi gibi kişilik özelliklerini belirten psikolojik ve duygusal durumunu haritalamak için kullanılabilir.

>>>
QUEST 9 Cihazının Ardındaki Teknoloji Nedir?

QUEST 9 Sisteminin doğruluğu ve güvenilirliği, biyo-enerji ve biyo-yanıt alanında on yıllardır yürütülen araştırmalara dayanmaktadır. Bilim bize vücudun aslında elektrik enerjisiyle işlediğini göstermiştir, bu sayede vücuttaki elektriksel tepki, empedans, amper, voltaj, kapasite ve endüktansa verdiği tepkiler ile vücudun on altı elektriksel parametre ölçüsü aracılığıyla ölçülebilir. QUEST 9 sistemini eşsiz kılan budur.

Maddelerin trivektör rezonans frekansları (voltaj, amperaj ve direnç ilişkisinin matematiksel bir hesaplaması), danışanınızın tri-vektör rezonans frekansları ile karşılaştırılır. Özetle, Kuantum Bilimi, Geleneksel/Klasik Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) ile bir araya gelerek Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirimi) oluşturmuştur.

>>>
QUEST 9 Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) Nedir?

Son derece hassas olan devrim niteliğindeki bilgisayar tabanlı bir biofeedback (biyo-geri bildirim) sistemidir. Danışanın vücudundaki stres faktörlerini tespit etmek için, 65.000.000 bit üzerinde biyo-enerjetik veriyi, danışanın vücudundaki stres faktörlerini tespit etmeye yardımcı olmak için yaklaşık iki dakika içinde hesaplayabilir. QUEST 9 Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) Sistemi tarafından sunulan 3500'den fazla enerji modalitesi vardır. Bu sistem sizi neyin strese soktuğu konusunda çok hızlı bir fikir verir. Vücudunuzda ve çevrenizde sizi neyin etkilediğini çok hızlı bir şekilde görme becerisine sahiptir. Vücudun biyo-enerji dengesini ve strese karşı gösterdiği tepkisini ölçerek mümkün olan en iyi biyo-enerjetik analizde bulunur. Aşırı stres, hastalığa neden olan etkenlerden biridir ve QUEST 9 KUANTUM BIOFEEDBACK (BİYO-GERİ BİLDİRİM), hastalık yaratabilecek stresörleri dengeler ve azaltır.

>>>
QUEST 9 Cihazı Ne Anlama Gelir?

QUEST 9, Bilimsel Bilinç Arayüzü İşletim Sistemi anlamına gelir. Biyolojik hızı saniyenin 1/2000'ine eşit binlerce maddeye verilen elektrofizyolojik tepki olarak tanımlanan Xrroid, vücudunuzun tepki derecesini kaydeder.

>>>
QUEST 9 Cihazı Nasıl Çalışır?

Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim)'in neler yapabileceğini gerçekten anlamanın en kolay yolu, stres ve stres faktörleri (doğuştan sahip olduğumuz veya daha sonradan başımıza gelebilecek çevreden vücudumuza girebilecek ve hastalığa neden olabilecek her şey) açısından düşünmektir.

Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) tamamen invaziv değildir. Yaklaşık iki dakikalık hızlı bir enerji testi yapılır ve sonuçları bilgisayar yazılımına aktarılır. Bu terapiste, o anda vücutta en etkin olan enerji ve stres durumu hakkında bilgi sağlar.

Test sonuçları toplandıktan sonra veriler, potansiyel ihtiyaçlarınızı anlamanızı sağlar. Vücudunuzun iyileşme becerisini sınırlayan temel nedenler olabilecek stres faktörlerini ortaya çıkarabilir. Sonrasında, stres faktörlerini enerjetik olarak düzeltmenize ve azaltmanıza yardımcı olmak için Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) uygulanabilir.

QUEST 9 CİHAZI:

Rezonans : Tarama sırasında QUEST 9 cihazı, herbiri 1/100 saniye boyunca binlerce enerjetik sinyalle rezonansa girer ve vücudun ilgili enerjetik sinyallere tepki derecesini kaydeder. Bu tür hızlı testler, Xrroid işlemi olarak bilinir.

Ölçümler : QUEST 9, voltaj ve akım potansiyelinin yanı sıra cilt direncini de ölçer. Transkütanöz cilt direncini ölçmek için vücuda tıbbi açıdan güvenli, değişken bir mikro-akım uygulanır. Voltaj, amper ve direnç değişkenlikleri, Xrroid sonucunu belirleyen reaktivite profillerini gösterir.

Karşılaştırır : QUEST 9, vücudun tri-vektör rezonans frekansları (voltaj, amper ve direnç ile ilgili karmaşık bir matematiksel hesaplama) ile veri tabanımızda depolanan bileşenlere ait 10.000'den fazla enerji sinyalini karşılaştırır.

Geri bildirim sağlar : QUEST 9 danışana,yönlendirilmiş Xrroid otomatik odaklamalı GSR (Galvanik Cilt Direnci) sinyaliyle geri bildirim sağlar. Bu, elektro potansiyeli ve GSR direncini ölçmek için bir çeşit değişken, mikro-akımlı EDS yüklemesine imkan verir. Stres ve ağrı yönetimi için rahatlama kolayca uygulanır.

>>>
QUEST 9 Cihazı Neyi Tarar?

Vitamin düzeyleri, aminoasitler, besinler, pH, hücre yaşı, metabolizma yaşı, gıdalar, besin maddeleri, mineraller, yağ asitleri, enzimler, toksinler, virüsler, yetersizlikler, zayıflıklar, gıda hassasiyeti, hormonlar, mantar, kas tonu, kurtçuklar, bakteriler, hastalıklar, iç organ dengesi, duygular (duygu grafiği), nörotransmiterler, psikolojik faktörler, frekans, amper, voltaj, endüktans, kapasitans, oksijenasyon, sıvı alımı ve çok daha fazlasını tarayabilir. Liste sonsuzdur...

QUEST 9 cihazı tarafından sağlanan bilgiler temel olarak x-ışınlarından, kan testlerinden vb farklıdır çünkü bize , bir kişinin vücudunun enerjisel durumunu ve vücudun kendi enerjisini kendi kendini dengelemek ve uyumlaştırmak için odaklandığı yönünü anlatır. Yani basit bir ifadeyle, vücudunuzun zihinsel, duygusal ve beslenme ile ilgili olarak ne istediğini ve neye ihtiyaç duyduğunu size söyler.

>>>
QUEST 9 Cihazı Nasıl Yardımcı Olabilir?

QUEST 9 cihazı, zihin-beden bağlantısının uyumlaştırılması ve dengelenmesi için NLP (Nörolinguistik Programlama) adlı özel bir programa sahiptir. Bu, alerji, migren, sindirim sistemi sorunları, iktidarsızlık, depresyon, kaygı, uykusuzluk, travma, fobi, bağımlılık, panik atak, yeme bozuklukları, stres, konsantrasyon, öğrenme bozukluğu, kilo kaybı, stres yönetimi, ağrı yönetimi, benlik saygısı, sportif gelişim, performans kaygısı vb. gibi psikolojik sorunlar için çok güçlü bir tekniktir. Ayrıca bağışıklık fonksiyonunu uyarmak, patojenleri yok etmek, serbest radikalleri detoksifiye etmek, hastalıkları tersine çevirmek, yaşlanmayı geciktirmek ve gençleşmek için kullanılır. Ömrünüzü uzatmanın ve hayat kalitenizi arttırmanın birçok yolunu sunar. Ayrıca menopoz, diyabet, sırt ağrısı, kronik yorgunluk, metabolizma, yağ dokusunu çözme, oksijenasyon, yaralanmalar, sindirim sorunları, yüksek tansiyon ve cilt bozuklukları gibi diğer sağlık sorunlarında da yararlıdır. Bunun yanında sinir sistemi, endokrin/hormon sistemi, sindirim, kas-iskelet sistemi vb. gibi vücudun çeşitli sistemlerini enerjisel olarak dengelemek için kullanılır.

Aslında, bir biyo-değerlendirme ve ölçüm aracından daha fazlasıdır. Birçok şekilde kullanılabilir. Örneğin, vücudun frekanslarını ölçtükten sonra yıkıcı dalga örüntülerini dengelemek veya etkisiz hale getirmek için kendi frekanslarını geri-besleyebilir. Bazı durumlarda frekans eklerken, bazılarında da vücudun kendi rezonans frekanslarını geliştirmek veya buna karşı koymak için tersine çevirir.

QUEST 9 cihazı, vücudun sadece olumsuz yönlerini değil, aynı zamanda olumlu yönlerini de gösterir. Bununla birlikte, sağlığı iyileştirmek ve güçlendirmek için çabalar, böylece olumsuz yönlerini azaltır.

>>>
Quantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) ve QUEST 9 Cihazını Kimler Kullanıyor?

Günümüzde Tıp Doktorları, Veterinerler, Kiropraktörler, Psikologlar, Hipnoterapistler, Diş Hekimleri, Modüler Biyologlar, Diyetisyenler, Akupunktur Uzmanları, Natüropatlar, Homeopatlar, Araştırma Enstitüleri dahil dünyanın her kıtasında binlerce sağlık uzmanının yanı sıra stres ve ağrı yönetimi için kişisel rahatlama sağlamak isteyen herkes QUEST 9 cihazını kullanmaktadır.

>>>
QUEST 9 Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) Nasıl Başlatılıyor?

Bu cihaz bilgisayarlı bir sistem olup, vücuda hücresel düzeyde elektromanyetik sinyaller gönderen sensörlere sahip rahat bir baş elektrot bandı, el bileği ve ayak bileği elektrot bantları ile hastaya bağlanır. Çok konforlu ve güvenlidir. Biyolojik düzeylerde ayarlandığı ve yan etkisi olmadığı için müşteri hiçbir şey hissetmez. Rahatlatır, stresi azaltır ve vücudu dengeler. Aslında çoğu kişi henüz ilk seanslarından sonra bile kendini iyi hisseder.

>>>
QUEST 9 Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) ile Kilo Verme Uygulamaları Nelerdir?

İştahı kesen ve açlığı engelleyen özel bir kilo verme programı bulunur. QUEST 9 KUANTUM BIOFEEDBACK (BİYO-GERİ BİLDİRİM) cihazı bu programda hipotalamus ile safra kesesinin bağlantısını bozar. Bu tam olarak ne anlama gelir? Mideniz boşken, beynin bir bölümüne "Hey, burası boş," mesajını alır. Daha sonra beyniniz "Hey, miden boş," mesajı gönderir. Bir şeye açlık duyuyorsunuz ve böylece açlık acısı çekiyorsunuz.  QUEST 9 ile beyninizin size aç olduğunuzu söylemesini engelleriz ve daha az yemek yersiniz. Bunun dışında birçok farklı neden olabilir mutlaka. Sindirim sistemi mi, protein sindirimi mi, tiroidler mi, alerjenler mi, bağımlılık mı, iştah duygusu mu vb. Değişime direnç de bir etkendir. Genellikle cihazın NLP sayfasında duygusal analiz grafiğinde "değişime direnç" (resistance to change) uyarısını görebiliyoruz. Cihaz, değişime direnci hem duygusal hem de fiziksel boyutta değerlendiriyor. Buradan, fiziksel anlamda da vücut değişime direniyor anlamı çıkarabiliyoruz. Bu direnci kırmadan kilo vermek oldukça zor ve sağlıksız olur. Vücudun normalden fazla tepki gösterdiği besinler de kilo vermeyi güçleştiren etkenlerden sayılabilir. Bazı besinler ise mental olarak rahatsızlık hissi yapabilir. (şişkinlik, kaşıntı vb) Bu arada toksinler de en önemli nedenlerden sayılabilir. Vücut toksinik olduğunda hücrelerin, organların birbiriyle haberleşmesi güçleşir. Enzimler düzgün çalışmaz. Bu bağlamda vücudu toksinlerden arındırmak da son derece önemlidir. 

>>>
QUEST 9 Cihazını Çocuklarda Kullanabilir misiniz?

Evet, çünkü çocuklar şikayetlerini sözlü olarak iletemez. QUEST 9, dikkat eksikliği bozukluğu, hiperreaktivite ve dürtüselliğin yanı sıra, süper öğrenme ve gelişmiş öğrenme programları için mükemmel programlara sahiptir. Davranış sorunları yaşayan çocuklar önemli gelişmeler göstermiştir. Çocuklar neden dolayı acı çektiklerini, şikayetlerini genellikle sözlü olarak iletemediği için, Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) onlara ideal bir çözüm sunar. Kuantum, tanı yardımıyla vücudu temizlenmeden istila eden hiperreaktif gıda veya yetersizlik ve hastalık faktörlerini ortaya çıkardığından, davranış sorunları yaşayan çocuklarda önemli gelişmeler göstermiştir. Örneğin, QUEST 9 cihazı sindirim sorunları yaşayan bir çocukta Salmonella olduğunu ve bundan kaynaklı sorunların devam ettiğini gösterebilir.

>>>
Neden Bir QUEST 9 Cihazı Satın Almalısınız?

Sağlık konusunda çalışan profesyoneller, konforlu ve rahatlatıcı invaziv olmayan bir işlemle neredeyse anında bilgi sağlama becerisi sayesinde, danışanların stresini sofistike ve hassas bir şekilde ele alabilir. Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) stres, ağrı yönetimi, beyin dalgasının eğitilmesi ve kasları yeniden canlandırılması ve eğitilmesi için rahatlama yoluyla sağlığın iyileştirilmesi konusunda gelecekte önemli bir rol oynayacağına dair umut vaat ediyor. QUEST 9 Cihazı bu konuda ideal bir çözüm ortağınız...

>>>
QUEST 9 Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) Cihazı Ne Yapmıyor?

QUEST 9 KUANTUM BIOFEEDBACK (BİYO-GERİ BİLDİRİM), hastalığa sadece doktorlar teşhis koyabildiği için, hastalıkları değil, yalnızca eğilimleri tespit eder ve tarar. QUEST 9, vücudunuzun enerji durumunu ve vücudun enerjisinin hangi yöne odakladığını gösterir. Ne QUEST 9 KUANTUM BIOFEEDBACK (BİYO-GERİ BİLDİRİM) ne de terapistler teşhis koyabilir, bunu sadece eğitimli ve lisanslı bir doktor yapabilir. Ancak cihaz, sağlık sorunlarının değerlendirilmesi, analiz edilmesi, ayrıca stresin azaltılması ve vücudun canlandırılıp uyumlu hale getirilmesi için son derece yararlıdır. Cihaz, hastalıkları sihirli bir şekilde iyileştirmez. Hastalıkları yalnızca doktorlar iyileştirebilir. Aslında QUEST 9 Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim), etkili bir stres azaltıcı ve güçlü bir önleyici araçtır. Vücudunuzun sağlığını geliştirmek için güvenli, hassas, invaziv olmayan doğal bir araçtır.

>>>
Özetle Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) Nedir?

Vücudun sağlıklı çalışması ve iyi hissetmesi ile ilgilidir. Kuantum enerjisi, şimdiye kadar yaşadığınız hiçbir şeye benzemeyen yeni bir alandır. Kuantum Rezonans adı verilen yeni ve son derece sofistike bir işlemle enerji alanınızı keşfediyoruz. Rezonans kelimesinden gelir. Rezonansa geçirmek için. Uyum içinde olmak, senkronize olmak. Hayatın kendisi enerji akışıyla ilgilidir, çünkü herkes elektrik enerjisiyle çalışır. Sisteminiz rezonansın dışında nasıl kalabilir? Bunun nedeni, çok hızlı hareket eden elektrik dünyasında yaşıyor olmanızdır. Mikrodalgalar, cep telefonları, televizyonlar, bilgisayar ekranları, elektronik hava dalgaları vb. Dünyanızdaki tüm bu "elektro duman", yüksek oranda kalibre edilmiş hassas ayarlı karmaşık içsel elektrik sisteminizin dengesini bozar. Kendinizi elektromanyetik radyasyondan koruyun. Böylece Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) enerji alanınızı, geleneksel eski yöntem olan biyokimya yerine biyofizik ile yeniden dengeler ve enerji akışınızı yumuşatıp düzenlemeye yardımcı olur. Kuantum Sağlık Dünyasına hoş geldiniz! Harika hissetmek ve Kuantum Deneyimini yaşamak için Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirimi) deneyebilirsiniz!!!

>>>
Uygulamalarınızda Danışanlarınıza QUEST 9 Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirimi) Çözümü Sunmanın Yararları Nelerdir?
 • Tamamen invaziv olmayan, sadece el bileklerine, ayak bileklerine ve alına takılan beş rahat elektrot bandı gerektirir.
 • Sistemdeki öğelerin 10.000'den fazla enerji sinyalini ölçer, karşılaştırır ve geri bildirim sağlar, ayrıca kullanıcı hatasını, kişisel önyargıları veya makine arızalarını önleyen güvenlik alarmları bulunur.
 • Taranan vücut ile vücudun stresinin 3 boyutlu bir perspektifini sunan 10.000'in üzerinde öğenin bulunduğu veri tabanı arasında tri-vektör ilişkisi kurar.
 • Nano saniyede biyo-tepkiler için vücut ile kalibrasyon sağlar. QUEST 9, vücudunuzun stres reaksiyonlarını her saniye izler.
 • Dahili Otomatik Odaklı Sibernetik Döngüsü vardır, yani güvenlidir.
 • Saatler veya günler sonra değil, dakikalar içinde geri-bildirim sağlar.
 • Taşınabilir ve neredeyse her yerde kullanılabilir - evde bir danışanı arayabilir, evinde ziyaret edebilir, görüntülemek veya sergilemek için kolayca kurabilirsiniz.
 • Parmaklarınızın ucundaki kapsamlı stres ve ağrı yönetimi merkezi sayesinde, her bir danışandan daha fazla şey öğrenerek kendi becerilerinizi geliştirirsiniz.
 • QUEST 9 kütüphane sisteminde bulunan çok sayıda araştırma verisi ve eğitim, danışanlarınız için en uygun geri bildirimi bulmanızı sağlayacak ipuçları ve referans noktaları sunar.
>>>
Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) Ne Hissettiriyor?

Çoğu kişi hiçbir şey hissetmezken, bazıları ise derin bir rahatlama ve genel bir zindelik hissi yaşayabiliyor, hatta bir seansın hemen ardından enerjik hissedebiliyor.

>>>
QUEST 9'dan Kimler Yararlanabilir?

Yediden yetmişe herkes faydalanabilir.

Bebekler dahil her yaştan insana güvenle uygulanabilir. Sadece insanlar değil, hayvanlar (küçük baş hayvanlar, büyükbaş hayvanlar, atlar, evcil hayvanlar vb), mekanlar (ev, işyeri vb.), araziler (bahçeler, tarım alanları vb) üzerinde de etkili. Kalp Pili olan kişiler hariç herkese güvenle uygulanmakta.

>>>
Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim)'in Sağlığa Yararları Nelerdir?

Biofeedback (Biyo-geri bildirim)'in hastalık, yaralanma veya duygusal travma ile ilişkili olabilen stresin ve hipertansiyonun azaltılmasına yardımcı olabildiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Bildirim) genel olarak, artmış bir iyileşme hissi, daha üstün seviyede zihinsel berraklık, ağrı azaltma ve gelişmiş fiziksel performans ile sonuçlanabilir.

>>>
QUEST 9'u Bu Kadar Özel Kılan Nedir?

Alanındaki daha eski öncülerine ait çalışmalardan yola çıkarak, tüm konsepti yeni seviyelere taşımıştır. İlk olarak, bu bir noktasal prob (point probe) cihazı değildir. Sistem, işi sizin için sonuçları yorumlamak olan uzmandan bağımsız olarak çalışır. Buna ek olarak cihaz, ölçebileceği, uyumlu hale getirebileceği ve dengeleyebileceği modalitelerin çeşitliliğini büyük ölçüde arttıran çoklu temas noktaları kullanır.

Daha çok koşulun ölçülüp eklenmesiyle sürekli olarak genişleyen veri tabanının yanı sıra, örneğin omurganızda, akupunktur meridyenlerinizde veya organlarınızdaki enerji bozukluklarını kontrol eder. Ayrıca duyguların sizin için sorun yaratmaya devam etme derecesini ölçer. Bitkiler, beslenme, homeopati, danışmanlık gibi uygun olabilecek diğer tedavi yöntemlerini önerebilir.

Kısaca QUEST 9 sisteminin, türünün diğer cihazlarından daha gelişmiş olduğu inkar edilemez. Daha fazla teknik bilgi isteyenler için, Kuantumun doğruluğu, biyo-enerji ve biyo-yanıt alanında yürütülen 25 yılı aşkın bir araştırmaya dayanan Biyo-Rezonans sistemidir. Vücut  bize aslında elektrik enerjisiyle işlediğini göstermiştir, bu sayede vücuttaki elektriksel tepki, empedans, amper, voltaj, kapasitans ve frekansa verdiği yanıtlar aracılığıyla ölçülebilir. Cihaz, vücudun basit dirençlerinin ötesinde 16 standart elektrik parametresini ölçer. QUEST 9 sistemini eşsiz kılan budur, çünkü standart nokta ve prob cihazları (point probe) sadece direnci ölçer.

Öğelerin tri-vektör rezonans frekansları (voltaj, amper ve direnç ilişkisinin matematiksel bir hesaplaması), danışanın tri-vektör frekansları ile karşılaştırılır. Bu, mümkün olan en iyi biyo-enerjetik analiz ile sonuçlanır.

>>>
Sadece Merak Ediyorum, QUEST 9 Cihazı Vücudumu Nasıl Yeniden Canlandırıyor ve Harekete Geçiriyor?

Temel olarak, QUEST 9 seans sırasında vücudun rezonans modelini ölçer ve önceki ölçümden (bir saniyeden daha kısa süre önce) itibaren geçen sürede ne gibi faydaların ortaya çıktığını belirler. Herhangi bir gelişme olmaması halinde, giriş rezonansı değiştirilir. Gerektiği şekilde yardımcı olduğu ve değiştirdiği sürece her yararlı ayarı devam ettirir.

>>>
QUEST 9 Cihazıyla Yapılan Seansların Örnekleri Nelerdir?

QUEST 9 cihazının, bir bilgisayardaki virüs taraması gibi hastanın vücudunu taradığını ve şunları aradığını düşünün :

 • Virüs ve bakteriler
 • Beslenme bozuklukları
 • Alerjiler
 • Gıda duyarlılıkları
 • Toksisiteler
 • Hormon seviyeleri
 • Mantar ve parazitler
 • Renkli biofeedback (biyo-geri bildirim)
 • Çakra dengeleme
 • Çevresel faktörler
 • Akupunktur meridyenleri
 • Omurga akışı
 • Sindirim analizi
 • Aura
 • Biyoritim
 • Nörotransmiter ve duygusal frekanslar
 • Travma 
 • Kilo kaybı
 • Bach çiçek terapisi
 • Vitamin & Mineral seviyeleri
 • Öğrenme becerilerini ve odaklanmayı arttırma
 • Detoksifikasyon (Toksinlerden arındırma)
 • Elektroakupunktur vb.

Hepsi 2 dakikadan daha kısa sürede...

>>>
QUEST 9 Cihazıyla Enerji Dengelemesi için Kaç Seans Gereklidir?

Maalesef bu konuda kesin bir şey söylemek mümkün değil. Kişiden kişiye etki süresi ve hızı değişir. Örnek vermek gerekirse çocuklar metabolizmaları hızlı çalıştığı için daha hızlı cevap verir. Buna karşın yaş ilerdikçe, metabolizma yavaşladıkça etki süreleri artar. İlk seansla ikinci seans arasındaki ölçülen verilerin farkına bakarak ve elbette kişinin farkettiği değişimleri göz önünde bulundurarak kaç seans gerekli olduğu konusunda tahminde bulunabiliriz. Çoğunlukla başlangıçta haftada 2 seans, daha sonraki haftalarda haftada 1 şeklinde 10 seans tamamlanır. Seanslar bittikten sonra ayda 1 seans olarak devam eder. Merkezimizde uygulanan seanslara ortalama süre vermek gerekirse detoks 10 seans, kilo verme 12 seans vb. Sporcularda müsabaka öncesi ve sırasında arka arkaya birkaç gün yapılmaktadır. 

 

>>>
Kuantum Biofeedback (Biyo-Geri Besleme) QUEST 9 Cihazıyla Enerji Taraması Yapılırken İdrar veya Kan Alınır mı?

Hayır, enerji taraması vücuttaki frekansların ölçümü şeklinde yapılır. Bu cihaz bilgisayarlı bir sistem olup, vücuda hücresel düzeyde elektromanyetik sinyaller gönderen sensörlere sahip rahat bir baş elektrot bandı, el bileği ve ayak bileği elektrot bantları ile hastaya bağlanır. Çok konforlu ve güvenlidir. Biyolojik düzeylerde ayarlandığı ve yan etkisi olmadığı için müşteri hiçbir şey hissetmez. Rahatlatır, stresi azaltır ve vücudu dengeler. Aslında çoğu kişi henüz ilk seanslarından sonra bile kendini iyi hisseder.

>>>
QUEST 9 Cihazında Çiçek Frekanslarından da faydalanılıyor mu?

Evet, çiçek esanslarının frekans kodları da cihaz üzerinde kayıtlıdır. Çoğunlukla duygu dengeleme çalışmalarında kullanılmaktadır. Çiçek esansları çok güçlüdür ve insan bedeni üzerinde de kullanıldığında çok etkili sonuçlar alınmaktadır. Bu cihaz hangi esansların o an için sizin frekanslarınız ile örtüştüğünü, rezonansa girdiğini saptıyor ve önerilerde bulunuyor. Doğada herşey mevcut. Kesinlikle hafife almamalıyız. Çiçeklerin esansları kadar görüntüsü de bir o kadar etkilidir insanda. Herbir çiçeğin geometrik yapısı ve renkleri kendine özgüdür ve sahip olduğu tüm bilgiyi de temsil eder. Yani başka bir ifadeyle size o an önerilen çiçek esansını frekans yoluyla almak yerine sadece o çiçeğe bakmak da çok etkili bir yöntemdir. Tüm diğer çiçeklere kıyasla gül esansı en yüksek frekansa sahiptir. (320 MHz.)

>>>